O.SH HYDRATING SHOWER GEL 280 ML (8410E)

L490

Ka stok

In Stock

SKU: 11907

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel dushi me veti të fuqishme hidratuese, relaksuese duke ju dhuruar momente paqeje dhe harmonie.

Ka një formulë shumë delikate e cila respekton barrierën hidrolipidike të lëkurës.

 

permban

  • Vaji esencial i Livandos qetëson lëkurën dhe ushtron një efekt antibakterial.
  • Acidi laktik hidraton lëkurën tuaj duke e lënë atë të butë e të lëmuar.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur, masazhojeni për 60 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.