Jojoba Oil 118 ml

L2,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10442

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës tonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.

perdorimi

Për flokët: Aplikojeni në flokë dhe mbajeni për 5-10 minuta, pastaj shpërlajini.
Për  lëkurën: Aplikojeni në lëkurë të njomur pas dushit për ta hidratuar dhe zbutur atë.

perberesit

Vaj jojoba, Simmondsia Chinensis (Jojoba).

paketimi

118 ml