Shea Nut Oil

L1,100

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10833

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji Shea është i pasur me acide yndyrore esenciale oleike dhe stearike, të cilat hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën dhe flokët. Ky vaj përthithet shpejt nga lëkura dhe flokët.

perdorimi

Për lëkurën: Aplikojeni cdo ditë sipas nevojës. Për Flokët: Me një sasi të vogël masazhoni flokët e njomur dhe pastaj shpërlajeni vajin, ose hidhni disa pika nga vaji tek produktet personale që përdorni për flokët.

perberesit

Vaj Arre Shea (Butyrospermum Parkii)

paketimi

118 ml