Grapeseed Oil, Organic

L2,160

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10835

Pershkrimi i produktit

Vaji nga Farat e Rrushit është i lehtë dhe pa aromë, i pasur me acide yndyrore esenciale si acidi linoleik, oleik, stearik, palmitik, miristik dhe laurik. Tekstura e tij e mëndafshtë është ideale për të hidratuar lëkurën e thatë pa bllokuar poret dhe shkaktuar akne.

perdorimi

Si hidratues: Aplikojeni direkt në lëkurë ose si bazë tek produktet kozmetike.

perberesit

Vaj Organik nga farat e rrushit (Vitis Vinifera)

paketimi

237 ml