Apricot Kernel Oil

L1,050

Ka stok

In Stock

SKU: 11263

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji i Kajsisë është ideal për të zbutur rrudhat e para dhe për ti rikthyer shkëlqimin lëkurës. E pasur me acide yndyrore esenciale, ky vaj ka veti të shkëlqyera tonike që promovojnë flokë të butë dhe me shkëlqim, gjithashtu ndihmon në hidratimin e lëkurës së thatë. I ngjashëm me strukturën dhe funksionin e ekstrakteve të bajames, ky vaj ushqen, rigjeneron dhe hidraton lëkurën.

PERDORIMI

Për flokët: Aplikojeni në flokë dhe mbajeni për 5-10 minuta, pastaj shpëlajini. Për lëkurën: Aplikojeni në lëkurë të njomur pas dushit për ta hidratuar dhe zbutur atë.

PERBERESIT

Vaj Kajsie (Prunus Armeniaca)

PAKETIMI

118 ml