Avocado Oil

L1,070

Ka stok

In Stock

SKU: 10141

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji Avokados ka teksturë të dendur dhe ndihmon të mbajë lëkurën elastike, ndërkohë që hidraton dhe zbut lëkurën e thatë. Mund të përdoret dhe si vaj masazhi pasi është i butë, qetësues dhe nuk lë mbetje vajore.

perberesit

Aplikojeni cdo ditë sipas nevojës.

perberesit

Vaj avokado (Persea Gratissima)

paketimi

118 ml