Coconut Oil

L1,460

Ka stok

In Stock

SKU: 10440

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji i kokosit është 100% i pastër dhe i presuar në mënyrë mekanike nga fruti i kokosit Cocos Nucifera. I pasur me yndyrna të ngopura ky vaj hidraton zbut dhe rigjeneron lëkurën dhe flokët.

perberesit

Vaj nga fruti i kokosit (Cocos Nucifera)

paketimi

207 ml