O.SH BODY CREAM INDIAN LOTUS – 250 ML 2417SI

L640

Ka stok

In Stock

SKU: 13615

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem trupi organik i pasur me ekstrakt të gjetheve të Lotusit dhe pesë vajra organikë, të cilat rinovojnë
lëkurën tuaj duke e bërë atë të lëmuar dhe të butë.

99% Origjine NATURALE
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

PERMBAN

Vaj organik Jojoba, vaj organik i Aguliçes së mbrëmjes, Vaj organik Amaranti, Bajame të ëmbla
organike dhe Gjalpë Shea

PERDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë dhe masazhojeni butësisht.

PAKETIMI

250 ml.