TRIDERM LENIL+

L2,430

Ka stok

In Stock

SKU: 0431

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem trajtues per lekurat me dermatit dhe ekzeme.

Krem per trajtimin e dermatitit atopik, dermatit te kontaktit (irritues dhe alergjik) dhe dermatitit seborroik. I dobishem per trajtimin e inflamacionit te lekures, vecanerisht kur ka natyre ekzematoze. Fale veprimit te kombinuar te perberesve qetesues dhe zbutes, kremi redukton skuqjen, djegien dhe kruajtjen e lekures.

PERMBAN

Palmitate furfuril, glicerofosfoinositol, bisabolol, vitamin E acetate, fitotosfingosine, 18 acid ß-glicirretinik.

PERDORIMI

 Aplikojeni sipas keshilles se mjekut/farmacistit tuaj.

PAKETIMI

50 ml