TRIDERM AD CLEANSING CREAM

L2,020

Ka stok

In Stock

SKU: 10758

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pastron butesisht trupin dhe floket me prezence te dermatitit atopik. I pershtatshem per bebe, femije dhe te rritur. Shmang irritimin e syve dhe te lekures pasi shkumon pak.

permban

Sorbitol dhe glicerine: Kane efekt hidratues dhe mbrojtes.

Vaj nga bajamja e embel: Veti hidratuese dhe emoliente. Pershtatet shume mire me lekuren dhe vecanerisht me lekurat sensitive.

perdorimi

Aplikojeni ne lekure te thate, masazhojeni butesisht dhe me pas shpelajeni me uje te ngrohte.

paketimi

500 ml