Sapone di Marsiglia Liquido

L850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0951

Pershkrimi i produktit

“Marseille” është një detergjent i lëngshëm i pasur me ekstrakte ulliri dhe i njohur për vetitë e tij antioksiduese, tonifikuese dhe astringjente. Produkti mund të përdoret shpesh dhe për një kohë të gjatë pasi respekton barrierën hidrolipide dhe mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm. Nuk përmban substanca alergjene, parfum, ngjyrues, parabene dhe SLES.

Sapone di Marsiglia pastron dhe hidraton lëkurën deri në thellësi duke i dhuruar asaj elasticitet dhe butësi. Vaji i ullirit është i pasur me substanca që ushqejnë lëkurën dhe e mbajnë të hidratuar.

perberesit

Vaj Ulliri

paketimi

500 ml

nuk permban

Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES