Aloedermal Crema Mani

L650

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2528

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kremi për duart Aloedermal mbron lëkurën e duarve nga skuqja, kjo falë fitosteroleve, Aloe Vera dhe Acidit Gliciretinik të pranishëm në formulim. Vaji i bajames së ëmbël dhe Borage kanë veti zbutëse dhe ushqyese ndërsa vaji i Avokados ruan tonusin dhe elasticitetin e lëkurës. Vitamina E mban lëkurën e hidratuar dhe e mbron nga agjentët e jashtëm.

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

perdorimi

Aplikoni kremin tek duart dhe masazhojeni derisa të përthihe

paketimi

75 ml

permban

Aloe VeraSterole vegjetaleVaj BajameVaj BorageGjalpë SheaAcid Gliciretik
Vaj AvokadoKamomilMelilotoMullagëVitaminë E

nuk permban

Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.