SHISHKA HONEY NATURAL SHOWER GEL 400ML-8376E

L980

Ka stok

In Stock

SKU: 12989

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel dushi me mjalt organik i cili ushqen dhe hidraton lëkurën tuaj duke i dhënë asaj butësi të mahnitshme.

Përmban: Mjalt Organik, ekstrakte organike dhe vajra të bimëve siberiane, ekstrakt të kedrit të egër.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

 

paketimi

400 ml