Sapone di Marsiglia Solido

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 0952

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun i pasur me ekstrakte ulliri dhe i njohur për vetitë e tij antioksiduese, tonifikuese dhe astringjente. Produkti mund të përdoret shpesh dhe për një kohë të gjatë pasi respekton barrierën hidrolipide dhe mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm. Nuk përmban substanca alergjene, parfum, ngjyrues, parabene dhe SLES.

Nuk përmban: Parabene, aroma artificiale, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES

paketimi

200 g

perberesit

Vaj ulliri, Estere të Acidit Palmitik

nuk permban

Parabene, aroma artificiale, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES