Gel Aloe Therapy BIO&VEGAN

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 2875

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xheli Aloe vera mbron barrieren hidrolipidike te te gjitha tipeve te lekures, perfshire dhe ate te lekurave sensitive. Hidraton lekuren, redukton kruajtjen dhe skuqjet e saj. Ideal per tu perdorur ne rast te djegieve nga dielli ose nga mjete te nxehta, ne raste dermatiti, skuqje nga pelenat si dhe pas depilimit per te parandaluar irritimin e lekures.

Paketimi: 200 ml

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.