Oxygenating Body Scrub

L2,700

Ka stok

In Stock

SKU: 1102

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Peeling per trupin me ekstraktin e algave, betaines dhe planktonit me arome te kendshme.

Pastron dhe heq yndyren e tepert duke e bere lekuren te bute dhe te lemuar.

perdorimi

Aplikoni mbi lekuren e lagur te trupit gjate dushit dhe masazhojeni butesisht.

paketimi

200 ml

perberesit

Silica e hidratuar

Betain Cocamidopropyl

Ekstrakt I algave

Samhire

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.