O.SH BODY DESSERTS MOROCCAN ORANGE 450 ML (2141E)

L1,160

Ka stok

In Stock

SKU: 11967

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Moroccan Orange Modelling Souffle është një trajtim i lehtë për lëkurën tuaj me efekt modelues dhe një aromë energjizante.

  • Vaji i portokallit tonifikon lëkurën tuaj, ndërsa vaj i arganit Moroccan ofron një hidratim të fuqishëm që zgjat.
  • Kanella djegëse dhe vaji i arrëmyshkut përmirësojnë pamjen e lëkurës tuaj dhe parandalojnë krijimin e celulitit.

perdorimi

Fërkoni lëkurën e thatë me një sasi të vogel kremi duke kryer levizje të lehta masazhuese.
Krijuar me përbërës organikë të certifikuar

paketimi

450 ml.