Crema all’Arnica BIO

L2,560

Ka stok

In Stock

SKU: 0647

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem per lehtesimin e dhimbjeve te artikulacioneve dhe dhimbjeve si rrjedhoje e ndrydhjeve apo shembjeve. Gjithashtu redukton enjtjet dhe parandalon krijimin e hematomave.

PERMABAN

Arnika, Propolis te kombinuar me kamfur, mente dhe vaj trumze.

PERDORIMI

Aplikojeni me masazh te lehte tek zona ku keni dhimbje derisa te perthithet plotesisht.

PAKETIMI

30 ml