Fanghi Cell OFF

L4,250

Ka stok

In Stock

SKU: 0634

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balte per trajtimin e celulitit.

SPECIFIKIME

Ne saje te pranise se fucus, centella, rusco dhe grejpfrut ndihmon ne permiresimin e qarkullimit te gjakut dhe ka efekt vazoprotektor. Permban Phytosonic® (euglena-yellow poppy-kafeine), e cila ndihmon ne reduktimin  e shtreses yndyrore, duke bere keshtu te mundur uljen e perimetrit te kofshes dhe belit. Ka nje efekt te fuqishem drenues fale pranise se Pronalen® (proteine e hidrolizuar jodi ne veprim sinergjik me guarana, ruscus dhe limon) e cila rrit qarkullimin e gjakut, si dhe prezenca e qelizave staminale te molles rrit qendrueshmerine e lekures.  Jodalga® (alga deti-jod aktiv-vajra esencial) ne efekt sinergjik me kripen e Detit te Vdekur me perqindje te larte te joneve kalium dhe magnez ndihmojne ne reduktimin dhe parandalimin e akumulimit te lengjeve te teperta ne organizem.

*Balta ndihmon lendet aktive te depertojne ne shtresat me te thella te lekures ne saje te pantallonave CELL OFF me “efekt sauna”.

PERDORIMI

Aplikoni balten ne zonen e deshiruar me masazh. Vishni pantallonat CELL-OFF, ose mbeshtillni zonen e lyer me nje qese plastike dhe mbajini per 30 minuta. Shperlajeni me uje te ngrohte. Aplikojeni balten 3 here ne jave per 2 muaj. Nuk rekomandohet te grate shtatzane ose nenat qe ushqejne femijen me gji.

PAKETIMI

500 g