Stretch Mark Cream

L3,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2708

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem bimor me permbajtje te larte te vajit te mangos, vitamines C dhe vitamines E, per kujdesin efektiv te shenjave te dhe strijave ne trup.

specifikime

– Redukton ndjeshem strijat e formuara

– Parandalon formimin e strijave vecanerisht gjate shtatzanise.

perdorimi

Aplikoni kremin ne lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje dhe masazhoni me butesi.

paketimi

200 ml

permban

Siegesbeckia orientalis

Magnifera Indica (Vaj mango)

Octyldodecanol

Vitamin C

Vitamin E

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.