Cellulite Contour Formula

L4,200

Ka stok

In Stock

SKU: 1876

Pershkrimi i produktit

Serum shume efektiv dhe i menjehershem per kujdesin intensiv te lekures se prirur ndaj cellulitit

specifikime

– Trajton dhe redukton celulitin ne pak muaj aplikimi

– Aktivizon lipazen dhe redukton indin dhjamor ekzistues

– Rrit qendrueshmerine dhe elasticitetin e lekures

perdorimi

Aplikoni Contour Cellulite Formula mbi zonat problematike te lekures duke masazhuar butesisht

paketimi

150 ml

perberja

  • Kompleksi i tre substancave aktive
  • Ekstrakt i algave te gjelbra (Euglena gracilis )
  • Ekstrakt i gjetheve te lulekuqes
  • Kafeina
  • Peptide stimuluese te elastines (ESP)
  • Vaj Avokado
  • Menthol

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.