Fanghi Cell OFF

L6,300

Ka stok

In Stock

SKU: 0633

Pershkrimi i produktit

Balte per trajtimin e celulitit.

SPECIFIKIME

*Balta ndihmon lendet aktive te depertojne ne shtresat me te thella te lekures ne saje te pantallonave CELL OFF me “efekt sauna”.

Ne saje te pranise se fucus, centella, rusco dhe grejpfrut ndihmon ne permiresimin e qarkullimit te gjakut dhe ka efekt vazoprotektor. Permban Phytosonic® (euglena-yellow poppy-kafeine), e cila ndihmon ne reduktimin  e shtreses yndyrore, duke bere keshtu te mundur uljen e perimetrit te kofshes dhe belit. Ka nje efekt te fuqishem drenues fale pranise se Pronalen® (proteine e hidrolizuar jodi ne veprim sinergjik me guarana, ruscus dhe limon) e cila rrit qarkullimin e gjakut, si dhe prezenca e qelizave staminale te molles rrit qendrueshmerine e lekures.  Jodalga® (alga deti-jod aktiv-vajra esencial) ne efekt sinergjik me kripen e Detit te Vdekur me perqindje te larte te joneve kalium dhe magnez ndihmojne ne reduktimin dhe parandalimin e akumulimit te lengjeve te teperta ne organizem.

PERDORIMI

Aplikoni balten ne zonen e deshiruar me masazh. Vishni pantallonat CELL-OFF, ose mbeshtillni zonen e lyer me nje qese plastike dhe mbajini per 30 minuta. Shperlajeni me uje te ngrohte. Aplikojeni balten 3 here ne jave per 2 muaj. Nuk rekomandohet te grate shtatzane ose nenat qe ushqejne femijen me gji.

PAKETIMI

1000 g