O.SH YOUTHFUL SKIN BATH DEAD SEA 500 ML (1694E)

L830

Ka stok

In Stock

SKU: 11961

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkumë dushi për një lëkurë rinore i pasur me minerale detare dhe ekstrakt organik të laminarisë (Algave Kafe)

  • Mineralet detare ushqejnë, rindërtojnë dhe rigjenerojnë lëkurën tuaj.
  • Ekstrakti organik i laminarisë (alga kafe) hidraton dhe zbut lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet më rinore dhe elastike.

98% Origjine NATURALE

NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

perdorimi

Hidhni pak shkumë në ujin e vaskës dhe pasi të mbushet vaska bëni një banjë.

paketimi

500 ml.