O.SH SOFTENING HAND SOAP BARBADOS ALOE 500 ML-1632

L600

Ka stok

In Stock

SKU: 12261

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ky sapun zbutës i duarve është bërë për të rinovuar dhe hidratuar duart tuaja. Ekstrakti organik i aloes dhe proteinat e qumështit ushqejnë lëkurën, duke e bërë atë më të zhdërvjellët dhe të butë.

98% Origjine NATURALE
NUK PERMBAN PARABEN,  SILIKON.

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël në lëkurë të lagur, shkumoni lëkurën dhe shpëlani lëkurën me ujë të bollshëm.

paketimi

500 ml.