O.SH MODELLING ALGAE BODY WASH SEA SPA 350ML (2226)

In Stock

SKU: 11970

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ky xhel dush i lehtë me një teksturë të këndshme është plot me përbërës natyralë të cilët përmirësojnë pamjen e trupit tuaj.

Ekstrakti organik i laminaria ndihmon në mbrojtjen dhe rigjenerimin e lëkurës.

Ekstrakti i algave forcon lëkurën tuaj. Ndërsa mineralet e detit largojnë lëngjet e tepërta nga organizmi, përmirësojnë strukturën e lëkurës, duke e lënë atë të butë dhe të tonifikuar.

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël xheli në një sfungjer dhe masazhoni lehtë lëkurën e lagur, duke i kushtuar vëmendje veçanërisht zonave problematike të lëkurës (këllqet, barku, kofshët, etj.). Shpëlani lëkurën me ujë. Masazhimi ditor është shumë i rëndësishëm për përmirësimin e pamjes së lëkurës suaj.

paketimi

350 ml.