DEFENCE DEO SENSITIVE 48H

L970

Ka stok

In Stock

SKU: 10764

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Roll on, 48 H ne forme qumeshti. Pa alkol dhe parfum, me perberes mbrojtes. Normalizon djersen, duke siguruar efikasitet deri ne 48 ore. Siguron rehati duke respektuar ekuilibrin fiziologjik te lekures. E pershtatshme per lekurat sensitive.

permban

Klorhidrat alumini: antiperspirant, rregullon djersen duke punuar ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

Derivati i bimes se limonit: Neutralizon eren e keqe.

Pantenoli :Ka efekt hidratues dhe mbrojtes.

Alantoina: Qetesuese dhe mbrojtese.

Vitamina E: Antioksidant

perdorimi

Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

paketimi

50 ml