O.SH NOURISHING HAND SOAP ROSE PEACH 500ML-1656

L600

Ka stok

In Stock

SKU: 12249

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun ushqyes për duar është bërë me ekstrakte organike pjeshke dhe trëndafili organik për të pastruar, rinovuar dhe zbutur mrekullisht duart tuaja. Njëkohësisht i ushqen dhe i pasuron me vitamina, duke i dhënë një ndjesi freskie, rehatie dhe elasticiteti të lëkurës.

98% Origjine NATURALE

NUK PERMBAN PARABEN, SILIKON.

perdorimi

Vendosni një sasi te vogël në lëkurë të lagur, shkumojeni lëkurën dhe shpelani lëkurën me ujë të bollshëm.

paketimi

500 ml.