SAPONE DI MARSIGLIA LIQUIDO 400 ML TEA TREE-TIMO

L1,040

Ka stok

In Stock

SKU: 13379

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapuni i lëngshëm me vajra bimore me veprim pastrues, antiseptik, antibakterial, antimykotik, qetësues, hidratues.

Përmban: Vaj të pemës së cajit, vaj Trumze.

perdorimi

Përdoreni si sapun normal, masazhjeni dhe shpelajeni me ujë të bollshëm.

paketimi

400 ml.