O.SH MOIST. HAND SOAP MINTY JASMINE 500ML-1847

L600

Ka stok

In Stock

SKU: 12263

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun duarsh i pasur me ekstrakte organike të mentes dhe jaseminit, të cilat ushqejnë dhe rigjenerojnë intensivisht lëkurën e duarve dhe duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar.

98% Origjine NATURALE

NUK PERMBAN PARABEN, SILIKON.

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël në lëkurë të lagur, shkumoni lëkurën dhe shpelani lëkurën me ujë të bollshëm.

paketimi

500 ml.