Profumo Uomo

L7,950

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10910

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Parfum per meshkuj me arome dinamike. Aroma e livandos dhe mandarines e kombinuar me ate te dafines, xhenxhefilit dhe aromen e pyjeve mesdhetare shperndan ne ajer nje ndjesi energjie pozitive.

 

paketimi

100 ml