O.SH PASSION SHOWER GEL NIGHT TEMP. 280 ML (1496E)

L510

Ka stok

In Stock

SKU: 11922

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel  dushi i pasur me një aromë delikate, e cila ju dhuron një ndjenjë kënaqësie dhe rehatie të vërtetë.

  • 98% Origjine NATURALE
  • Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
  • Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
  • NUK PERMBAN PARABEN, SILIKON

PERMBAN

Gjalpi organik i kakaos ushqen dhe hidraton lëkurën, duke e bërë atë më të butë, më të lëmuar dhe më tërheqëse.

Ekstrakti organik i frutit të pasionit shton energjinë dhe stimulon emocionet tuaja

perdorimi

Vendoseni xhelin në një sfungjer dhe masazhoni lehtë lëkurën e lagur. Shpëlajeni lëkurën tëresisht me ujë të ngrohtë.