Aloedermal Crema Fluida Corpo

L1,550

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2525

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Produkt me veprim hidratues, ushqyes dhe mbrojtës nga agjentët e jashtëm. Falë përbërësve aktiv si Aloe Vera, Fitosterole dhe Acid Gliciretinik, ky krem e bën lëkurën më rezistente ndaj inflamacioneve dhe irritimeve, ndërkohë që vitamina C e mban lëkurën të hidratuar dhe elastike. Produkti është më origjinë natyrale, hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, vecanërisht ato sensitive dhe reaktive. 

Klinikisht i testuar, Hipoalergjik

perdorimi

Aplikoni produktin dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht. Për një efekt më të mirë, këshillohët përdorimi pas dushit.

paketimi

200 ml

permban

Aloe VeraSterole vegjetaleVaj  Ulliri
Vitaminë EAcid GliciretinikLuledielli

nuk permban

Parabene, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES.