Bagnoschiuma Camelia Chic

L1,200

Ka stok

In Stock

SKU: 0608

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo trupi e cila pastron lekuren ne menyre delikate pa prishur barrieren hidrolipidike te saj. Pa SLS.

SPECIFIKIME

Permban surfaktante te derivuar nga sheqeri dhe kokosi, ekstrakt Camelia, mullage dhe pjeshke qe japin nje perkedhelje kadifeje gjate pastrimit ne vaske ose dush duke ju dhuruar nje ndjesi relaksi dhe duke lene lekuren te hidratuar dhe te bute.