O.SH BODY DESSERTS TROPICAL MIX (2097E)

L1,460

Ka stok

In Stock

SKU: 12595

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Skrab per trupin është për të minimizuar shenjat e celulitit.

  • Papaina natyrale ndihmon në pastrimin në thellësi të lëkurës.
  • Ekstrati organik i frutit të pasionit dhe ,mangos hidratojnë lëkurën.
  • Vaji organik i avokados dhe vaji i kokosit zbut lëkurën dhe redukton tharjen e saj.

perdorimi

Vendosni nje nje sasi te vogel skrabi ne lekuren e lagur duke kryer levizje te lehta masazhuese. Shpelajeni lekuren me uje.

paketimi

450 ml.