Body Zanz – Antizanzare BIO & VEGAN

L1,220

Ka stok

In Stock

SKU: 1897

Pershkrimi i produktit

Spraj kunder mushkonjave ne forme vaji te thate, i cili fale kombinimit te vajit andiroba me vajin e citroneles mban larg mushkonjat.

Fale pranise se geraniumit dhe eukaliptit ka efekt qetesues dhe balancues per lekuren, cka e bene te pershtatshem per tu perdorur edhe ne pjeset me delikate te lekures, madje dhe te femijet. Nuk eshte i yndyrshem dhe ka arome te kendshme.

Organik, vegan, I testuar per nikelin.

perdorimi

Aplikohet cdo tre ore ne te gjithe trupin. Shmangni kontaktin me syte dhe mukozat.

paketimi

35 ml