O.SH BODY MOUSSE BOURBON VANILLA 250 ML (2486E)

L510

Ka stok

In Stock

SKU: 11947

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkume trupi e pasur me ekstrakte vanilje dhe orkideje.
Shkuma ka një tekstur të lehtë dhe hidraton intensivisht lëkurën tuaj duke e lënë atë të butë dhe me shkëlqim.

99% Origjine NATURALE

NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

perdorimi

Vendosni nje sasi te vogel te produktit ne lekuren e paster e te thate, duke kryer levizje te lehta masazhuese.

paketimi

250 ml