O.SH BODY POLISH ATLANTIC ALGAE 250 ML(2585E)

L550

Ka stok

In Stock

SKU: 11951

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Eksfoliues trupi rifreskues i pasur me alga organike dhe kripë deti, të cilat largojnë qelizat e vdekura dhe rigjenerojnë lëkurën tuaj, duke i dhuruar asaj një butësi, shkëlqim dhe një pamje të shëndetshme.

99,54% Origjine NATURALE


NUK PERMBAN PARABEN, SILIKON

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël skrabi në lëkurën e lagur, duke kryer lëvizje të lehta masazhuese dhe me pas shpëlajeni lëkurën. Përdoreni skrabin 2 ose 3 herë në javë për të pasur rezultate edhe më të mira.

paketimi

250 ml