Ultra Clean Touch (Peceta per dezinfektim)

L340

Ka stok

In Stock

SKU: 11446

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Peceta te lagura per dizinfektim. Vrasin 99.99 te baktereve.

Letrat e lagura Ultra Clean Touch kryejne nje veprim te shpejte antimikrobial kunder baktereve gram pozitive, baktereve gram negative, mykut dhe disa viruseve. Pa Alkol. Dizinfekton duart dhe siperfaqet pa uje dhe sapun lehtesisht ne cdo moment.

PERDORIMI

1 pecete per nje perdorim dhe vetem per nje siperfaqe. Per rezultate me efikase perdor dy peceta duke ferkuar duart nga 60 sekonda me secilen.

PERBERESIT

Uje, glicerin, quaternary ammonium compound (komponente aktive) <1%, Phenonoxyetanol, parfum, sodium benzoate.

KUJDES

Mos e perdorni tek bebet dhe femijet. Ne rast kontakti me syte, mbajini syte te hapur dhe shpelajini me uje te bollshem. Nese irritimi vazhdon, konsultohuni me mjekun. Te mbahet larg burimit te nxehtesise apo flakes se hapur.