Erbaven retard ovalette

L1,340

Ka stok

In Stock

SKU: 0874

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë trokserutina (flavonoide që gjenden në shumë bimë, ekstrakt nga lulja e Sophora japonica) ekstraktet e gështenjës së egër, Vite rossa, Centella, Rusco dhe Boronicë, i cili stimulon qarkullimin e gjakut dhe limfatik të këmbëve duke eleminuar likidet e mbledhura.

Produkt Vegan

PERDORIMI

1 kapsulë në ditë e shoqëruar më shumë ujë.

PERMBAN

Trokserutinë 300 mg
Gështenjë e egër e.s. tit.3-4% 60 mg
Rusco e.s. tit. 5% 20 mg
Boronicë e.s. tit. 15% 20 mg
Centella asiatica e.s. tit. 2% 30 mg
Vite rossa e.s. tit. 5% 30 mg

NUK PERMBAN

Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

paketimi

30 kapsula x 750 mg