Erbaven pocket drink

L1,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2383

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë trokserutina dhe ekstraktet e Centella, Betulla, Pilosella, Rusco, Vite rossa dhe lëng boronice që favorizojnë drenimin e likideve trupore dhe diurezën e organizmit duke nxitur eleminimin e fryrjes së këmbëve. Me shije natyrale limoni.

Produkt Vegan

Nuk permban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

perdorimi

1 bustinë në ditë, sic është ose e holluar me ujë.

paketimi

16 bustina x 20 ml

Permbajtja

Trokserutinë 300 mg
Vite rossa estr. idr. D/E ½ 600 mg
Rusco estr. idr. D/E ½ 600 mg
Boronicë e.s. tit. 300 mg
Centella asiatica e.s. tit. 2% 100 mg
Pilosella e.s. tit. 1% 65 mg
Betula pendula 25 mg
Betula pubescens 25 mg