Erbaven fresh gel

L1,200

Ka stok

In Stock

SKU: 0873

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xheli Erbaven Fresh është i pasur me ekstrakte natyrale si trokserutina, Escina, Centella, Boronica, Rutina, Ananas, Aloe etj, të përdorura tradiocionalisht për vetitë e tyre relaksuese dhe tonifikuese. Erbaven Gel favorizon drenimin e likideve të trupit në zonat ku aplikohet, duke eleminuar fryrjen.

Klinikisht i Testuar

PERDORIMI

Aplikoni xhelin në këmbë, vecanërisht në kavilje dhe pulpa, në mëngjes dhe në darkë, duke e masazhuar nga poshtë sipër derisa të përthithet krejtësisht.

PERMBAN

Trokserutinë
Rutinë
Escina
Centella
Boronicë
Ginkgo biloba
Gështenjë e egër
Ananas
Arnica
Aloe Vera
Mentol

NUK PERMBAN

Ngjyrues artificialë, paraben, parfum, SLS, SLES.

paketimi

100 ml