DEFENCE MAN DRY TOUCH ROLL ON

L1,150

Ka stok

In Stock

SKU: 0357

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Antidjerse ne forme roll on-i per meshkuj, balancon djersitjen dhe neutralizon aromat e keqija.

PERMBAN

Kripe alumini: Zvogelon djersitjen e sqetullave pa e bllokuar ate, duke penguar ne menyre efektive formimin e aromave te keqija.

Derivati ??i limonit: Neutralizon aromat e keqija.

Vitamina E:  Eshte antioksidant lipofil.

Pantenol dhe Alantoine: Kane efekte qetesuese dhe ri-epitelizuese.

PERDORIMI

Aplikojeni aq here sa e ndjeni te nevojshme.

PAKETIMI

50 ml