O.SH HAND & NAIL BUTTER INDONESIAN MANICURE 75ML-2387

L380

Ka stok

In Stock

SKU: 11940

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem-gjalpë i mrekullueshëm për ushqimin dhe rigjenerimin e duarve tuaja.
Përmban Ylang ylang, vajra dhe ekstrakte të luleve të portokallit, të cilat ndihmojnë gjithashtu në forcimin e thonjëve.

Dhurojini duarve tuaja një përkujdesje sikur të ishit në SPA dhe shijoni rezultatit e mrekullueshëm menjëherë pas aplikimit të parë.

98% Origjine Natyrale

NUK PERMBAN PARABEN, SILIKON

perdorimi

Vendosni nje sasi te vogel te kremit-gjalpe ne lekuren e paster dhe te thate te duarve.