DEFENCE DEO ULTRA CARE 48H ALUMIN SALT-FREE

L1,050

Ka stok

In Stock

SKU: 12204

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Antidjerse e formuluar pa kripera alumini dhe alkol per nje mbrojtje deri ne 48 ore. I pershtatshem per lekurat sensitive dhe per perdorim pas depilimit.

permban

Citratin trietil -Kundërshton aktivitetin e enzimave bakteriale që janë përgjegjëse për zbërthimin e djersës, duke penguar kështu në mënyrë aktive formimin e erës së keqe.
Panthenol -Ka efekte mbrojtëse dhe qetësuese.
Glicerina -Ka një efekt hidratues.
Vitamina E -Antioksidant, kontribuon në efektin deodorues.

perdorimi

Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

paketimi

100 ml