Pomata Calendula 50% BIO VEGAN

L1,600

Ka stok

In Stock

SKU: 0775

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pomade me perqindje te larte te kalendules 50% dhe gjalp shea. Zbut, qeteson dhe redukton skuqjen e lekures, vecanerisht tek lekurat sensitive. Ideale per tu perdorur per duart dhe kembet e plasaritura.E pershtatshme per te rritur dhe femije.

PERDORIMI

Aplikohet 2-4 here ne dite, ne zonen e deshiruar, me masazh te lehte.

PAKETIMI

50 ml