O.SH FRESH SHOWER GEL MINTY RAIN 280 ML(1526E)

L510

Ka stok

In Stock

SKU: 11924

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xheli i dushit Fresh Shower Gel Minty Rain nxit gjallërinë dhe rehatinë e trupit tuaj.

  • 98% Origjine NATURALE
  • NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

PERMBAN

Ekstrakti organik i nenexhikut është i shkëlqyeshëm për tonifikimin dhe hidratimin e lëkurës tuaj.

Vaji organik i limonit ndihmon për të ushqyer lëkurën tuaj me vitamina dhe për t’i dhuruar asaj freski që zgjat gjatë gjithë ditës.

PERDORIMI

Vendoseni xhelin në një sfungjer dhe masazhoni lëhtë lëkurën e lagur. Shpëlajeni lëkurën tërësisht me ujë të ngrohtë.