Pomata Tea Tree BIO&VEGAN

L2,850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0798

Pershkrimi i produktit

Pomade organike e formuluar posacerisht per te mbrojtur lekuren dhe lehtesuar irritimet, skuqjet dhe kruajtjet ne lekure dhe thonj. Fale perqindjes se larte te tea tree oil, rekomandohet te perdoret per herpes, mykozis, ekzema, akne apo infeksioneve.

PERBERES TE TJERE

vaj ulliri, vaj organik camellia, vaj bajame, gjalpë shea, vitamina A, C dhe E, ekstrakte organike të calendulas, aloe dhe mullages, amamalid i distiluar, kamomil, ekstrakte të grejpfrutit dhe pemes se cajit.

PERDORIMI

Aplikohet ne lekure, masazhohet lehtesisht derisa te perthithet.

PAKETIMI

50 ml