ICE BERRY NATURAL SHOWER GEL 400ML-8352E

L980

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12988

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel dushi i pasur me vitamina dhe minerale që ndihmon në hidratimin dhe tonifikimin e lëkurës.

Përmaban: Ekstrakt organik të limonnik nanai, manaferrës së art dhe ekstrakte organike dhe vajra të bimëve Siberiane.

paketimi

400 ml