O.SH BODY MOUSSE BALI FLOWER 250 ML (2479E)

L510

Ka stok

In Stock

SKU: 11948

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkumë trupi e pasur me ekstrakte organike të vajit Ylang ylang dhe nerolit, të cilat rigjenerojnë lëkurën duke i dhuruar asaj një butësi të jashtëzakonshme.

99% Origjine NATURALE

NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

perdorimi

Vendosni një sasi të vogël të produktit në lëkurën e pastër e të thatë, duke kryer levizje të lehta masazhuese.

paketimi

250 ml