Crema Mani Oro BIO

L1,850

Ka stok

In Stock

SKU: 0668

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem duash me arome te lehte te agrumeve te Bolgheri-t, ideal per perkujdesjen e duarve dhe thonjve. Formule te pasur me veti te fuqishme hidratuese.

Organik, I testuar per nikelin.

PERMBAN

Vaj ulliri, dyll blete dhe qumesht blete te kombinuar me gjalpe Shea dhe ekstrakte organike vegjetale – ushqejne dhe zbusin lekuren e duarve.

Vitamine E – ushtron efekt antioksidues dhe antirrudhe.

Boronice dhe pantenol – efekt zbutes per lekuren dhe forcues tek thonjt.

PERDORIMI

Aplikoni kremin tek duart sa here ta ndjeni te nevojshme, masazhohet butesisht derisa te perthithet plotesisht.

PAKETIMI

100 ml